Допомога громаді
Це проєкт з пошуку партнерів та благодійників, які готові надавати допомогу та фінансування, спрямоване на відбудову та налагодження житлового фонду й інфраструктури Бучанського району та проєкти з розвитку культури у регіоні.

Гостомель та найближчі до нього села - одне з місць, яке найбільш постраждало під час захоплення військами загарбника та в результаті жорстоких обстрілів у лютому та березні 2022 року. Шокуючі фото та відео того, зруйнованих та понівечених будинків, які залишили по собі окупанти, облетіли весь світ. Тож, нам потрібна допомога на те, щоб відбудувати все зруйноване, щоб сюди повернулись люди, щоб знову завирувало життя у нашому прекрасному зеленому Гостомелі та нашому регіоні

Ось - сухі цифри з офіційного звіту, але за ними - зруйноване життя людей, якім потрібна наша допомога: “Житловий фонд Гостомельської громади представлений, як одноосібними домогосподарствами, так і багатоквартирною забудовою, а саме в Гостомелі – 240 багатоквартирних будинків та 5752 одноосібних будинки, орієнтовно знищено житлового фонду – 30 % у Горенці – відповідно 13 та 2586, орієнтовно знищено – 55 %, У селах Мощун та Озера житловий фонд представлений лише одноосібними будинками, відповідно 651 та 756, орієнтовно знищено – 65%”.
Один з основних наших партнерів - Червоний Хрест. Ми допомогли у відкритті вже двох осередків Червоного Хреста - у Гостомелі та у місті Вишневе. В обох випадках БФ Перемога України за допомогою меценатів надав безкоштовне відремонтоване приміщення для нужд людей. В першу чергу допомога надається інвалідам першої та другої групи, переселенцям, багатодітним родинам та тим, чиє житло було повністю зруйновано російськими загарбниками. Кожного місяці тисячі нужденних отримують допомогу. (Більше деталей та відео - за посиланнями:

Червоний Хрест Гостомель https://victoryofukraine.com.ua/tpost/92y7z9ge11-chervonii-hrest-ukrani-znovu-vdkriv-shta
Червоний Хрест Вишневе https://victoryofukraine.com.ua/tpost/fzk8c92kv1-chervonii-hrest-ukrani-vpershe-vdkriv-ms

Також, наш благодійний фонд взяв участь у проєкті відновлення водопостачання у Гостомелі та Горенці, який фінансує Червоний Хрест. (Більше деталей та відео - за посиланням https://victoryofukraine.com.ua/tpost/tafvdmdn91-vdnovlennya-vodopostachannya-u-gostomel)

Ще один проєкт, яким дуже пишається наш фонд - це створення патріотичного та надихаючого муралу “Мрія” в улюбленому місці відпочинку гостомельчан - в парку «Щасливий» - на День народження Гостомеля. Мурал містить у собі елементи українського народного мистецтва (петриківський розпис) та української культурної символіки. В центрі композиції - зображення літака «Мрія» як символа початку відродження та відновлення Гостомеля.
Цікаві факти:
Загальна площа муралу - 1179 м. кв метрів
​На нього пі​шло біля 300 кг. фарби
У створенні муралу взяли участь гостомельчани - доросли та діти. Вони активно допомагали малювати. А ще маленькі художники залишили жовті та блакитні відбитки своїх рук на малюнку. (Більше інформації про проєкт та відео https://victoryofukraine.com.ua/tpost/7x914dz021-v-gostomel-zyavivsya-unkalnii-mural-z-zo)

Нещодавно розпочато дуже важливий та масштабний проєкт з міжнародними та українськими еко-організаціями: Вже незабаром у селі Горенка Гостомельської громади з’явиться сучасна більш енергоефективна амбулаторія. Після відбудови постраждалої від російської агресії будівлі, її частково забезпечуватимуть опаленням та електрикою відновлювані джерела енергії – сонячні панелі та тепловий насос. Таким чином амбулаторія стане більш незалежною від зовнішніх мереж і зможе мати світло й тепло навіть у нинішніх умовах нестабільного постачання.

За планом гібридна сонячна електростанція зможе забезпечувати до 70% річного використання електроенергії. А тепловий насос, що опалюватиме будівлю від енергії ґрунту й води, зменшить рахунки за опалення на 80%. Наразі вже завершені підготовчі роботи, розроблена технічна документація і починається встановлення. Очікується, що усе необхідне обладнання встановлять до кінця 2022-го року і воно повноцінно запрацює вже в січні.

Проєкт зеленого відновлення амбулаторії ініціювали Greenpeace в рамках проєкту «Партнерство заради зеленого відновлення України» у співпраці з ГО Екодія, ГО «Екоклуб Рівне», БФ «Перемога України» за сприяння Гостомельської селищної ради та КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відновлення водопостачання у Гостомелі та Горенці ​завдяки Червоно​му​ Хрест​у
У Гостомелі та Горенці буде налагоджене центральне водопостачання, завдяки допомозі Міжнародного комітету Червоного Хреста. Наразі проводиться відновлення критичної інфраструктури, зокрема - відновлення магістралей водопостачання у селі Горенка. Комунальним підприємством «Гостомельводотеплопостачання» вже ведуться ремонтні роботи. Другим етапом заплановано провести роботи по відновленню водозабезпечення мережі в Гостомелі. Волонтери благодійного фонду “Перемога України” також долучились до цього важливого проєкту

Обладнання в цьому районі було застаріле, крім того - зазнало пошкоджень чи було зруйновано під час бойових дій та окупації Київської області на початку повномасштабної війни. А у великої частини домогосподарств взагалі відсутнє центральне водопостачання та каналізація. Бюджетне фінансування обмежено, то ж йде активний пошук та залучання міжнародної фінансової допомоги на відновлення інфраструктури регіону.

“Зараз ми прокладаємо трубопроводи нового зразка - європейського класу діаметром 160 мм. Роботи ведуться за допомогою горизонтального буріння, щоб менше шкодити і так пошкодженим вулицям. Всього заплановано прокласти 12 км труб. Відновлюємо ми старі центральні мережі водопостачання і те, що було пошкоджено і плануємо будувати нову систему мереж водопостачання в селищі. Наразі ми плануємо підключити біля 2500 абонентів", – розповів директор КП "Гостомельводотеплопостачання" Ігор Дорошевський.

У комунальному підприємстві планують відновити постачання більш ніж одній тисячі абонентів. Процедура отримання міжнародного фінансування тривала та складна. Тож, окрім фінансової підтримки Міжнародного комітету, на поміч прийшли місцеві волонтери та підприємці. Волонтери благодійного фонду “Перемога України” допомагають вирішувати організаційні питання по проєкту та допомогли знайти необхідну будівельну техніку, яку вже залучили до роботи.

"Ми залучили місцевих підприємців та фонди, які надали бази для зберігання техніки і будівельних матеріалів. Також постійно надається за потреби будівельна техніка - це екскаватори, крани, самоскиди", – каже співзасновник БФ "Перемога України" Дмитро Абрамчук.

Довідка від КП «Гостомельводотеплопостачання»: Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Комунальним підприємством «Гостомельводотеплопостачання» та Міжнародним комітетом Червоного Хреста щодо Програми фінансової допомоги КП «Гостомельводотеплопостачання» з придбання матеріалів, техніки та оплати за роботи з відновлення водопостачання в м. Гостомель і Горенка від 17.08.2022р., було зазначено придбання спеціальної техніки, а саме:
1. Придбання вакуумної машини КО -503В-12 на базі МАЗ -5340-12;
2. Придбання устаткування для гідродинамічного прочищення труб модель 55-200 виробництва компанії NIXON;
3. Придбання аварійної ремонтної майстерні ТК-РВ-АРВМ на шасі автомобіля Peugeot BOXER.
Підтримайте проект
ЗРОБИТИ ВНЕСОК КАРТКОЮ
ВНЕСОК ЧЕРЕЗ PORTMONE
ВНЕСОК ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК
ВНЕСОК ЧЕРЕЗ PAYPAL
Поповнення карти Приватбанку в ГРН.
4246 0010 0362 4297
Реквізити для банківського переказу
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БФ ПЕРЕМОГА УКРАІНИ»
КОД ОТРИМУВАЧА: 44753049
РАХУНОК ОТРИМУВАЧА: UA593220010000026007390000484
НАЗВА БАНКУ: АТ "Універсал Банк"
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА
ДЛЯ ГРИВНЕВИХ ПЕРЕКАЗІВ
CHARITABLE ORGANIZATION "CHARITY FUND «VICTORY OF UKRAINE»
IBAN CODE: UA063052990000026007013605078
NAME OF THE BANK: JSC CB "PRIVATBANK" , 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001,
UKRAINE SWIFT CODE БАНКУ / BANK SWIFT CODE:PBANUA2X
ACCOUNT IN THE CORRESPONDENT BANK: 001-1-000080
SWIFT CODE OF THE CORRESPONDENT BANK: CHASUS33
CORRESPONDENT BANK: JP MORGAN CHASE BANK, NEW YORK ,USA
ACCOUNT IN THE CORRESPONDENT BANK: 890-0085-754
SWIFT CODE OF THE CORRESPONDENT BANK: IRVT US 3N
CORRESPONDENT BANK:THE BANK OF NEW YORK MELLON, NEW YORK, USA
PURPOSE OF PAYMENT: CHARITABLE DONATION
ДЛЯ ВАЛЮТНИХ ПЕРЕКАЗІВ (USD)
Назва Підприємства/Company Name
БО БФ ПЕРЕМОГА УКРАІНИ

IBAN Code
UA103052990000026007023607549

Назва Банку/Name Of The Bank
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

SWIFT Code Банку/Bank SWIFT Code
PBANUA2X

Адреса Підприємства/Company Address
88000, УКРАЇНА, ОБЛ. ЗАКАРПАТСКАЯ, Р-Н. УЖГОРОДСКИЙ, Г. УЖГОРОД, УЛ. МОЖАЙСКОГО АЛЕКСАНДРА, Б. 16, КВ. -.

Банки Кореспонденти/Correspondent Banks

Рахунок У Банку-Кореспонденті/Account In The Correspondent Bank
400886700401

SWIFT Code Банку-Кореспондента/SWIFT Code Of The Correspondent Bank
COBADEFF

Банк-Кореспондент/Correspondent Bank
Commerzbank AG, Frankfurt Am Main, Germany

Або

Рахунок У Банку-Кореспонденті/Account In The Correspondent Bank
6231605145

SWIFT Code Банку-Кореспондента/SWIFT Code Of The Correspondent Bank
CHASDEFX

Банк-Кореспондент/Correspondent Bank
J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
ДЛЯ ВАЛЮТНИХ ПЕРЕКАЗІВ (EUR)
КРИПТОВАЛЮТА
РАХУНОК У БІТКОЇНАХ BTC:
ETHEREUM WALLET ETH:
USDT TRC-20:
USDT ERC-20:
3HTQXe5ccMTTJdP6wFqg7v5RA3SGuhQvLr
0x86214a7eC52FBBcf8379FA35C6f96f87EC66c6Ad
TYzmCTyAqUD5pfUbGUPo6K7DJ3xidh3BRu
0x86214a7eC52FBBcf8379FA35C6f96f87EC66c6Ad