Про нас
Засновники та волонтери БО «Благодійний фонд «ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ» розпочали свою активність наприкінці лютого 2022 року, з початком відкритого нападу російської армій на територію України. Ми просто не могли стояти осторонь і почали робити все можливе, щоб допомагати та наближати нашу перемогу, Перемогу України! Спочатку це була волонтерська діяльність в різних регіонах України, куди нас розкидала війна, а згодом ми об’єднались та зареєстрували наш Благодійний фонд, щоб зробити нашу допомогу більш структурованою та ефективною. Основна частина нашої команди - з Гостомеля та Бучі, які так сильно постраждали від обстрілів та жорстоких дій окупантів. Тому наша робота та підтримка в першу чергу спрямована на максимальну допомогу та відродження цього регіону.
Наша команда
Співзасновник Благодійного фонду "Перемога України"
Дмитро Валентинович Абрамчук
Бучанський район та безпосередньо Гостомель – це наш дім. Я та моя родина живемо тут вже багато років. Я працював 2 роки заступником селищного голови, а зараз вже більше року є депутатом Гостомельської об’єднаної територіальної громади. Тому знаю цей регіон – потреби людей, потреби бізнесу, економіки.
В пріоритетах у моїй роботи завжди були соціально орієнтовані, екологічні проєкти та проєкти розвитку інфраструктури.

Коли почалась війна, за декілька годин до бомбардування Гостомельського аеропорту, я евакуював своїх близьких, в планах було повернутися аби допомагати людям, але вже 25-го лютого Гостомель був окупований. Я не міг просто сидіти і чекати. Людям допомога була необхідна вже і зараз. Ми хотіли допомагати, розуміли що можемо допомагати, тому і почали активно займатись волонтерською діяльністю. Спочатку там, а після повернення – вже вдома. Організувавши Благодійний фонд, щоб зробити всі процеси максимально ефективними та прозорими.

Коли я повернувся додому і побачив весь той жах який вчинили окупанти з нашим місто- героєм, скільки житлових будинків, шкіл, дитячих садочків зруйновано, ми ще активніше включились в процес допомоги, відновлення інфраструктури, бізнесу, щоб люди почали повертатися до нормального життя.
Пріоритетними напрямками діяльності нашого фонду є – допомога Україні та українцям, і не важливо де хто знаходиться, чи то військовий, який воює, щоб звільнити Херсон чи Мелітопіль, чи то багатодітна родина, будинок якої знищили окупанти в Гостомелі, Горенці або Бучі.

Крім того, ми працюємо над залученням інвестицій, грантів для відновлення бізнесу у Бучанському районі. Ми ведемо переговори з підприємцями, які втратили свої бізнеси, які втратили свої торгові чи виробничі площі. Та намагаємось максимально швидко та ефективно допомогти відновити їхню роботу адже це робочі місця для сотень сімей, та надходження коштів в бюджет громади, які зараз дуже потрібні.

Ми зробимо все можливе для перемоги України, для відродження та зміцнення нашої Батьківщини, та створення прекрасного життя для українців!Співзасновник Благодійного фонду "Перемога України"
Ярослав Шеремет
Протягом тривалого часу, до російського вторгнення, я працював у правоохоронних органах. Останнє місце моєї роботи в структурі – заступник начальника відділу управління протидії кіберзлочинів у місті Київ. В лютому 2021 року я звільнився, оскільки вирішив присвятити себе громадській роботі.
Коли почалася війна між росією та Україною, більшість із нас відвезли свої сім’ї у безпечні місця і розпочали допомогу військовим та громадянам, які цього потребували.

Оскільки протягом довгого часу я проживаю в місті Буча, знаю місцеве населення, знаю чиновників і із сусідніх містечок, такі як Гостомель, зв’язався з Дмитром Абрамчуком і запропонував йому розпочати волонтерську роботу і допомогти місцевому населенню, а саме: продуктами харчування, гігієнічними засобами, медикаментами та іншими необхідними речами, що були дуже потрібні в той час. Спільно з ним ми розпочали цю роботу, залучили знайомих людей до цієї роботи. Залучилися підтримкою чиновників Хустського регіону, саме - голови Хустської районної ради Назарія Павлія, головою Хустської адміністрації, вони нам допомогли зробити старт для подальшого заснування нашого благодійного фонду "Перемога України".
В перші дні війни, на початку березня, ми виїхали із Закарпаття в сторону міста Києва, з гуманітарною допомогою. З Дмитром ми купили першого автобуса. Навантажили продовольством його і ще 2 машини, які потрібно було привезти в Київ. Там була і броньована машина для підрозділів територіальної оборони міста Києва, яку ми також завантажили повністю продовольством та медичними засобами. Привезли це все в село Гатне, там у нас був невеличкий склад, у якому ми відвантажували продовольство, звідки надалі патрульна поліція міста Києва допомагала доставляти безпосередньо людям та медичним закладам, зокрема доставляли памперси, медикаменти, деяку їжу в лікарню Охматдит. Спочатку в дитячі медичні заклади і вже надалі - в дитячі будинки.

Також ми познайомились з засновником та власником готельно-ресторанного комплексу "Фортеця Гетьмана" і почали з ними співпрацю. На той час вони вже активно допомагали підрозділам територіальної оборони, СБУ, ЗСУ, готували у себе в закладі гарячі обіди і розвозили по таких містах, як Боярка, Ірпінь, по місту Київ. Ми доставляли для них продукти для приготування їжі. Останній раз – це було 10 тонн цибулі, трішки розвеселили один одного таким об'ємом, але з іншого боку, все це пішло на благо.

З часом ми долучали до роботи безліч людей. Волонтерська робота – це про ідею та бажання допомогти!Директор Благодійного фонду "Перемога України"
Сергій Регеда
З 12 років я почав займатися легкою атлетикою (метанням молоту) і присвятив цьому виду спорту 15 років, 11 з яких був членом збірної команди України, а кар’єру закінчив лише минулого року через травму. Кожного року, починаючи з 2009 і по 2020, я представляв Україну на міжнародних змаганнях. В 2017-му виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, був переможцем та призером багатьох міжнародних змагань та чемпіонатів України, у 2019 був відзначений Президентом України Володимиром Зеленським орденом «За заслуги» III ступеня за високі спортивні досягнення.

Волонтерську діяльність ми розпочали у Кам’янець-Подільському, куди виїхали після початку повномасштабної війни з Гостомеля, де жили останній рік.
Разом з небайдужими Кам’янчанами та людьми які виїхали з гарячих точок.
Потім це перетворилось у благодійний фонд - “Штаб громадянської оборони СОС”. За час нашого перебування в цьому місті(березень-квітень) ми реалізували дуже багато проектів допомоги людям, тисячі людей отримали допомогу завдяки роботі нашої команди.
І в кінці нашого перебування в Кам'янець-подільському, ми були відзначені та нагороджені мером Кам'янця Михайлом Посітко подяками за волонтерську роботу та допомогу місту.

З початку травня, після повернення додому, ми вже повністю підключилися до роботи благодійного фонду “Перемога України” і спрямували свою увагу на Бучанський район.
Цілі благодійного фонду “Перемога України”
Наша ціль - відновлення України в цілому, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій, створення робочих місць. Гуманітарна допомога - це лише частина всієї роботи, ніхто лише гуманітаркою економіку країни не підніме. Треба відновлювати міста, щоб в них інвестували, споруджували заводи чи створювали компанії, щоб у людей були робочі місця і вони могли влаштовувати собі життя, а не виживання. Ну і звичайно - регулярна допомога військовим, яку наш фонд надає. Це автомобілі, ліки, продукти харчування та багато інших необхідних їм речей, які не завжди можна афішувати та висвітлювати на сайті або в соц. мережах.

Як людина яка більшу частину свого життя присвятила спорту та прославленню нашої Батьківщини України на міжнародній спортивній арені, я не вагаючись присвятив себе волонтерству, допомозі своїй країні та громадянам, яким необхідна допомога.
Я вірю в Перемогу України! • Марина Степанська
  Директор
 • Іван Галетич
  Волонтер
 • Марина Цибульська
  Волонтер
 • Сергій Редьога
  Волонтер
Медіа про нас