Наші партнери
Тримаємо волонтерський фронт та впевнено крокуємо до перемоги України разом з нашими партнерами
 • БФ “Чистий Київ”
  Один із найпотужніших гуманітарних хабів України, є одним з головних партнерів Львівської обласної військової адміністрації у сфері пошуку, отриманню гуманітарної та адресної допомоги. Цей фонд також є нашим другом та партнером, з яким ми разом допомагаємо сотням тисячам українців від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну..

   https://www.bf-chistyi.kiev.ua/
 • Харківський національний університет внутрішніх справ
  Наші партнери, яким ми допомагали від початку війни, надавши гуманітарну допомогу студентам Університету після евакуації на Західну Україну, та продовжуємо допомагати і зараз. У нас багато спільних планів, тож працюємо над реалізацією майбутніх проєктів.

  https://univd.edu.ua/
 • БО БФ "Музей історії становлення Української нації"
  Наші друзі та партнери, з якими ми пліч опліч с перших днів війни працювали задля допомоги людям. На базі готельного комплексу “Фортеця Гетьмана” в с.Гатне було створено штаб, куди доправлялась допомога зі всього світу і потім направлялась в різні куточки України для допомоги ЗСУ, ТРО та людям, які потребували допомоги.

  https://www.museumsun.org/
  Facebook
 • БФ "SOS Штаб Громадянської оборони"
  Один з наймасштабніших благодійних фондів Хмельниччини, який ініціював та реалізував багато проєктів для допомоги людям, які були вимушені тікати від війни та прибули в м. Кам'янець-Подільський та район. Створили контакт центр та центр гуманітарної допомоги – «СТОК-центр», який приймає гуманітарну допомогу від іноземних партнерів і розподіляє її серед вимушених переселенців та реалізували і продовжують створювати ще багато благодійних проєктів

  https://sos-sgo.info/
 • Центр Волонтерів при Гостомельській ВА
  Центр волонтерів Київської обласної військової адміністрації - люди, які з перших днів деокупації відразу долучились до допомоги постраждалим людям на Київщині та нашим військовим. Це переважно саме необхідне, гуманітарна допомога - їжа, ліки, лікарські засоби та вироби медичного призначення, засоби гігієни. Наш фонд завжди намагається зробити все можливе для пошуку та забезпеченню потрібної допомоги.

  https://www.facebook.com/CVKODA2022/
 • Червоний Хрест України
  Червоний Хрест України - українське представництво однієї з найстаріших та найповажніших міжнародних гуманістичних організацій.

  Ми підписали Меморандум про співпрацю Червоного Хреста України та Благодійного фонду “Перемога України” і маємо багато планів зі спільної роботи не тільки в Гостомельській ОТГ, а по всьому Бучанському району.

  https://redcross.org.ua/
 • КП Гостомельтепловодопостачання
  У 2022 році розпочато проєкт з відновлення водозабезпечення у Гостомелі та Горенці, завдяки допомозі Міжнародного комітету Червоного Хреста. Волонтери благодійного фонду “Перемога України” також долучились до цього важливого проєкту - допомогли вирішити організаційні питання по проєкту та допомогли знайти необхідну будівельну техніку та складські приміщення.
 • SILIC
  надали 300 кг. фарби для створення муралу “Мрія” в парку «Щасливий» до Дня народження Гостомеля.

  https://silicua.kiev.ua/ua/
 • Ecosoft
  Компанія Ecosoft за ініціативи нашого благодійного фонду "Перемога України" встановила в Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради фільтр зворотного осмосу для забезпечення учнів якісною питною водою в сховищах закладу.

  https://ecosoft.ua/ua/
 • АВК
  АВК - надали цукерки (скільки?) 30-40 кілогрвм я не пам‘ятаю на подарунки дітям на свята св. Миколая, РІздво та Новий рік.

  https://avk.ua/
 • Бучанська районна державна адміністрація
  Бучанська районна державна адміністрація - підписали меморандум про співпрацю

  https://buchanska-rda.gov.ua/
 • Arterium
  Arterium - дякуємо за допомогу військовим у вигляді медичних препаратів

  https://www.arterium.ua/
 • Renoway
  Renoway - польський благодійний фонд Renoway. Надано спеціальний одяг для співробітників гостомельського ліцею №1 та амбулаторії в Горенці.

  https://www.renoway.org/
 • Greenpeace
  В амбулаторії села Горенка на Київщині запрацював тепловий насос грунт-вода та сонячна електростанція. Проєкт реалізували міжнародна організація Greenpeace у співпраці із українськими ГО «Екодія», «Екоклуб», та БФ «Перемога України».
 • Соцпортал
  Соцпортал - наш медіапартнер. Це незалежний інформаційний ресурс соціальної спрямованості. “Ми висвітлюємо події в Україні та світі, які, так чи інакше, стосуються життя простих українців. Наш фокус - реформування пенсійної системи, системи освіти і медицини, тенденції ринку праці і соціальної політики”.

  https://socportal.info/
Якщо ви хочете стати нашим партнером та долучитись до Перемоги України - звертайтесь:
тел: +380935077714 e-mail: victoryofukraine2022@gmail.com